Nasza lokalizacja
Chorzów, ul. Jubileuszowa 42
Godziny otwarcia
Pn: rej. telefoniczna
Wt: 10.00 – 18.00
Śr: 10.00 – 18.00
Czw: 10.00 – 18.00
Pt: rej. telefoniczna
Email
rejestracja@biomedcomplex.pl

PROMOCJA z okazji Dnia Dziecka. Badanie na obecność pasożytów u dzieci – 50 % taniej.

Pasożyty są częstym problemem u dzieci. Dostają się one do organizmu dziecka poprzez kontakt lub zabawę z innym nosicielem, jedzenie niemytych owoców, podczas zabawy z domowymi zwierzętami czy w trakcie grzebania rękami w ziemi. Bytując w organizmie dziecka pasożyty rozmnażają się, jednak mogą żyć w organizmie nosiciela bez żadnych oznak. Często objawy pasożytów są podobne do tych, jakie wywołują wirusy lub bakterie.

Najczęściej w organizmie dziecka podczas badań odkrywamy owsiki, glisty, lamblie, włosogłówki oraz tasiemce.

Owsiki – to najczęstsze pasożyty, które występują u dzieci. Dziecko jest osłabione, ma brak apetytu, boli go brzuszek i głowa, może mieć nudności i skarży się na swędzenie w okolicach odbytu.

Glisty mogą osiągać długość nawet pół metra. Niszczą ściany jelita. Larwy glisty mogą przedostawać się do naczyń krwionośnych i z krwią wędrują do żołądka, wątroby, płuc i oskrzeli i innych organów. W okresie pasożytowania w przewodzie pokarmowym u większości osób nie obserwuje się żadnych objawów.  Jeżeli glista trafia do płuc występuje uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej, kaszel i stan podgorączkowy. Gdy trafi ona do jelit, dziecku mogą dokuczać biegunki, bóle brzucha, nudności, wymioty, brak apetytu, bezsenność, bóle głowy, a nawet objawy alergiczne.

Wiciowiec jelitowy wywołuje lambliozę. Prowadzi do biegunek. Konsekwencją ich obecności jest upośledzone wchłanianie tłuszczów, niektórych witamin i laktozy. Mogą wywołać żółtaczkę oraz podrażnienie trzustki lub anemię.

Gdy obserwujesz u dziecka te objawy – nie lekceważ ich! Usunięcie patogenów z organizmu jest niezbędnym warunkiem dobrego samopoczucia Twojego malucha.

W BioMed Complex wykonujemy badania na pasożyty za pomocą testowania rezonansowego. Diagnozowanie odbywa się w sposób bezinwazyjny. Więcej informacji znajdziesz w zakładce – diagnostyka.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mamy dla Was PROMOCJĘ. Wykonamy badanie na obecność pasożytów u Twojego malucha – 50% taniej!

Oferta obowiązuje w dniach 3-4 czerwca.

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka! Zapisz je na badanie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *