Nasza lokalizacja
Chorzów, ul. Jubileuszowa 42
Godziny otwarcia
Pn: rej. telefoniczna
Wt: 10.00 – 18.00
Śr: 10.00 – 18.00
Czw: 10.00 – 18.00
Pt: rej. telefoniczna
Email
rejestracja@biomedcomplex.pl

Jakie sygnały wysyła organizm zatruty toksynami?

Każdego dnia mamy kontakt z niezliczoną ilością zanieczyszczeń i toksyn zawartych w powietrzu, wodzie i pokarmach. Zimą substancje szkodliwe gromadzą się w naszym organizmie. Wynika to z faktu, że w tym okresie mniej się ruszamy, rzadziej spacerujemy czy jeździmy na rowerze.

Nadszedł czas, by odeprzeć ich atak!

Ciągle czujesz zmęczenie?

Po ciężkim dniu w pracy to nic dziwnego. Jednak, gdy po przebudzeniu jesteś zmęczony, oznacza to, że Twój organizm gorzej funkcjonuje i traci zdolność do regeneracji.

Wypadają Ci włosy?

Możliwe, że Twoim włosom brakuje składników mineralnych, witamin czy aminokwasów. Musisz reagować! Jednak toksyny i złogi uniemożliwiają wchłanianie składników odżywczych.

Masz problemy ze skórą i alergię?

Jeżeli nagle zaczynasz mieć objawy alergii czy nadwrażliwości na jakiś pokarm, które wcześniej nie występowały, może to oznaczać, że zakwaszone komórki Twojego organizmu zaczęły traktować składniki odżywcze, jako ciało obce.

Boli Cię głowa?

Jeżeli migrena utrzymuje się przez długi czas, a na dodatek czujesz rozdrażnienie i trudności w koncentracji – warto pomyśleć o oczyszczaniu.

Masz trudności w odchudzaniu?

Zmieniłeś swój styl życia, zacząłeś więcej ćwiczyć i zmniejszyłeś kaloryczność posiłków, jednak nie masz widocznych efektów? Zanieczyszczony organizm spawalnia przemianę materii. Czas na detoks!

JEŻELI ORGANIZM WYSYŁA CI TAKIE SYGNAŁY – WESPRZYJ GO ODNOWĄ NATURALNĄ!

Zadbaj o zdrowe ciało na wiosnę i odpowiednią dietę: odstaw alkohol i papierosy, kawę i ciastka. Zastąp je warzywami i owocami, najlepiej spożywanymi na surowo.

Skuteczne oczyszczanie organizmu oraz szybki powrót do normalnego funkcjonowania wspomagają również terapie, dostępne w BioMed Complex:

Złogi, zatruwające organizm są niebezpieczne dla organizmu, bo powodują niedobory witamin i minerałów i są przyczyną wielu przewlekłych chorób.

Nie czekaj! Rozpocznij DETOKS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *