Nasza lokalizacja
Chorzów, ul. Jubileuszowa 42
Godziny otwarcia
Pn: 12.00 - 20.00
Wt: 8.00 – 16.00
Śr: 10.00 – 18.00
Czw: 10.00 – 18.00
Email
rejestracja@biomedcomplex.pl

Rusza pierwsze na Śląsku Miejskie Sanatorium!

Pierwszy dzień lata, a więc czas pomyśleć o odpoczynku. A co, gdyby połączyć go z poprawą zdrowia i samopoczucia, bez konieczności dalekiego wyjazdu? Miejskie Sanatorium przy Willi Zdrowia w Świętochłowicach, to pierwsze na Śląsku stacjonarne sanatorium z pełna ofertą zabiegów terapeutycznych i diagnostyką. Turnusy sanatoryjne trwają od poniedziałku do piątku i obejmują szereg badań diagnostycznych, terapii a także aktywności prozdrowotnych dla kuracjuszy. Miejskie Sanatorium zostało stworzone z myślą o osobach, które nie chcą wyjeżdżać aby poprawić swój stan zdrowia. Cenią sobie domowe zacisze, a w trakcie dnia chętnie uczestniczą w specjalnie dobranych terapiach, które pozwolą na poprawę zdrowia i samopoczucia. Miejskie sanatorium skierowane jest także do osób pracujących lub nie mogących opuścić swojego miejsca zamieszkania. W otoczeni pięknego parku, zlokalizowanego na terenie Skałki w Świętochłowicach, znajduje się nasza nowoczesna willa zdrowia. Miejsce przepełnione harmonią, holistycznym podejściem do pacjentów, a także stawiające na łączenie tradycyjnej medycyny z alternatywnymi metodami terapeutycznymi.
Skałka – świętochłowicki park położony w samy sercu Śląska. Na zbiegu głównych ciągów komunikacyjnych (DTŚ), znajduje się przepiękny teren z bogatą florą i fauną, a także stawem. Nadając temu parkowi niezwykły klimat, pozwalający w otoczeniu przyrody na poprawę swojego zdrowia.

Miejskie sanatorium prowadzone jest w trybie stacjonarnym w ramach tygodniowych turnusów zdrowotnych. Każdy turnus zawiera:
– diagnostykę lekarską (wywiad i badanie wstępne stanu zdrowia)
diagnostykę przy pomocy analizatora kwantowego Quantum oraz testu wegetatywnego (vega test)
– diagnostykę poziomu witamin i pierwiastków w organizmie
– codzienną terapię generatorem plazmowym Rife’a
– terapię BRT
masaże
– stretching (gimnastyka na świeżym powietrzu pod okiem specjalisty rehabilitanta, siłownia parkowa)
– zdrowotną wodę jonizowaną
– wyżywienie
– atrakcje dodatkowe: wejście na basen – kąpielisko „Skałka” oraz zwiedzanie Muzeum Powstań Śląskich

Terminy turnusów:
I Turnus: 17 – 21.07 (zapisy do 13.07)
II Turnus: 7-11 sierpień (zapisy do 3.08)
III Turnus: 14-18 sierpień (zapisy do 10.08)
IV Turnus 21-25 sierpień (zapisy do 15.08)

Turnusy odbywają się w kameralnych grupach max. 8 osobowych. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i rezerwacji terminu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *