Nasza lokalizacja
Chorzów, ul. Jubileuszowa 42
Godziny otwarcia
Pn: 12.00 - 20.00
Wt: 8.00 – 16.00
Śr: 10.00 – 18.00
Czw: 10.00 – 18.00
Email
rejestracja@biomedcomplex.pl

oczyszczanie organizmu katowice

Oczyszczanie organizmu

Stres, nieprawidłowe nawyki żywieniowe, jedzenie w pośpiechu, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczenie powietrza – to wszystko może prowadzić do gromadzenia się w naszym organizmie toksyn i pasożytów. Nagromadzone w organizmie toksyny przyczyniają się do złego samopoczucia, powodują chroniczne przemęczenie i osłabienie, a nierzadko są również główną przyczyną problemów z prawidłową przemianą materii i nadwagą. Pasożyty odpowiadają natomiast za stałe pogarszanie się stanu zdrowia i chroniczne zmęczenie. Ich obecność w organizmie człowieka może prowadzić do wielu chorób, a nawet śmierci. To dlatego regularne oczyszczanie organizmu jest tak ważne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ze względu na specyfikę „zanieczyszczeń” organizmu jego oczyszczanie może obejmować jeden lub obydwa procesy:

  • proces pozbywania się nadmiaru toksyn, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn;
  • proces pozbywania się pasożytów, czyli oczyszczanie organizmu z pasożytów.

W celu poprawy zdrowia i samopoczucia zaleca się regularne kompleksowe oczyszczanie organizmu z pasożytów i toksyn przynajmniej raz w roku.

Oczyszczanie organizmu w Centrum BioMed Complex

Nasze centrum medycyny naturalnej oferuje kompleksowe oczyszczanie organizmu zarówno z toksyn, jak i pasożytów. W celu oczyszczenia organizmu zalecamy naturalne terapie, których dobór uzależniamy od wyników prowadzonego postępowania diagnostycznego. W terapii wykorzystujemy dobroczynne właściwości:

Jak przygotować się do terapii oczyszczającej?

Charakter terapii oczyszczającej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Naszych Pacjentów. Każdy Pacjent otrzymuje od nas informację dotyczącą dalszego postępowania, tak aby proces oczyszczania był skuteczny i zaowocował oczekiwaną poprawą stanu zdrowia i samopoczucia. Obok zaleceń Pacjenci w trakcie oczyszczania organizmu powinni:

  • zmodyfikować codzienną dietę ograniczając mięso na rzecz warzyw, które sprzyjają oczyszczaniu organizmu ze szkodliwych substancji;
  • wykluczyć z diety alkohol oraz kofeinę;
  • upewnić się, że piją odpowiednią ilość dobrej jakości wody oraz ziołowych naparów, które odpowiadają za prawidłowe nawodnienie organizmu oraz usuwanie z niego toksyn;

Katowice – gdzie zgłosić się na kompleksowe oczyszczanie organizmu?

Mieszkańców Aglomeracji Katowickiej zainteresowanych terapiami oczyszczającymi zapraszamy do Naszego Centrum w Świętochłowicach przy ulicy Bytomskiej 38B.