Nasza lokalizacja
Chorzów, ul. Jubileuszowa 42
Godziny otwarcia
Pn: 12.00 - 20.00
Wt: 8.00 – 16.00
Śr: 10.00 – 18.00
Czw: 10.00 – 18.00
Email
rejestracja@biomedcomplex.pl
Pajączki i żylaki - skuteczne leczenie.

Co zrobić, aby mieć piękne nogi bez pajączków i żylaków?

Nieestetyczne pajączki, bolesne żylaki, popękane naczynia – problem, który dotyka nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Jak się go pozbyć? W okresie wiosenno-letnim mocno eksponujemy nogi, nosząc krótki sukienki czy spodnie. Wysoka temperatura, mocne nasłonecznienie, długie, wakacyjne podróże, zmiany ciśnienia – wszystko to, wpływa na występowanie zmian naczyniowych na naszych nogach. Skleroterapia(obliteracja) czyli nieoperacyjna, minimalnie inwazyjna metoda usuwania żylaków poprzez ich zasklepianie, jest jednym z najczęściej rekomendowanych zabiegów leczenia pajączków i żylaków.

Stary nowy sposób
Metoda ta przeżywa obecnie drugą młodość, ponieważ w medycynie znana jest już od dawna. Dzięki nowoczesnym aparaturą USG, dostępnym w BioMed Complex, lekarz dokładniej i precyzyjniej może podać leki do konkretnej żyły. Cały zabieg polega na podaniu środków farmakologicznych, które oddziałują na śródbłonek naczynia krwionośnego, powodując stopniowe włóknienie ścian naczynia, następnie zmniejszenie średnicy i całkowite jego zaciśnięcie.
Bardziej obrazując. Pod wpływem leków, nasze pajączki czy żylaki znikają, a nogi przywracają swój dawny, piękny wygląd.

Zalety ostrzykiwania (skleroterapii)
Zabieg ten jest prawie (każdy odczuwa go inaczej) bezbolesny. Czasami wykonuje się go jednak w znieczuleniu miejscowym. Bez wątpienia jest to metoda mniej obciążająca i mniej ryzykowna dla pacjenta. Kolejnym ważnym atutem jest relacja ceny do efektu. Zabieg wykonywa jest w gabinecie,więc nie ma potrzeby hospitalizacji. Koszt Serii zabiegów skleroterapii jest dużo niższy niż leczenia operacyjnego. Liczba zabiegów uzależniona jest od stopnia zaawansowania zmian, w niektórych przypadkach wystarczą 3 zabiegi, wykonywane w równych odstępach czasowych, w innym przypadku konieczne jest zastosowanie serii 3-5 zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *