Nasza lokalizacja
Chorzów, ul. Jubileuszowa 42
Godziny otwarcia
Pn: rej. telefoniczna
Wt: 10.00 – 18.00
Śr: 10.00 – 18.00
Czw: 10.00 – 18.00
Pt: rej. telefoniczna
Email
rejestracja@biomedcomplex.pl

Badanie na pasożyty

Zarażenie pasożytami wewnętrznymi nie idzie w parze z charakterystycznymi objawami, które wskazywałyby jednoznacznie na źródło problemu. W zależności do nasilenia inwazji, wrażliwości osobniczej oraz stanu odporności pacjenta objawy zarażenia mogą być bardzo różne – od bólu brzucha, przez nagłe trwające kilka dni biegunki lub zaparcia, aż po nudności, brak apetytu i utratę masy ciała.

Jako że diagnostyka objawowa zarażenia pasożytami jest niemożliwa, pacjentom doświadczającym różnych objawów niewiadomego pochodzenia zalecamy wykonanie badania na obecność pasożytów w organizmie.

Badanie na obecność pasożytów najczęściej przybiera postać badania laboratoryjnego, jednak niektóre przyczyny chorób i nieprawidłowości – takie jak pasożyty – często pozostają nieuchwytne dla standardowego badania laboratoryjnego. Lepszym rozwiązaniem jest kompleksowe badanie organizmu biorezonansem.

Badanie na obecność pasożytów – cały Śląsk

Przeprowadzając badanie na obecność pasożytów biorezonansem możemy z dużą pewnością stwierdzić obecność w organizmie pasożytów, takich jak:

  • nicienie,
  • tasiemce,
  • przywry,
  • pierwotniaki.

Główną zaletą badania biorezonansem jest możliwość wykrycia pasożytów na długi czas przed pojawieniem się niepokojących objawów zdrowotnych i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Dlatego badania na obecność pasożytów poleca się wykonywać również w celach profilaktyki zdrowia.

Działający na terenie województwa śląskiego, w niedalekim sąsiedztwie miasta Katowice ośrodek BioMed Complex oferuje pacjentom kompleksowe badania na obecność pasożytów, a w razie jej potwierdzenia naturalne metody walki z inwazją. W naszym ośrodku badania profilaktyczne na pasożyty może przeprowadzić każdy niezależnie od wieku. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *